بررسی قیمت جی پی اس دستی در وب فارسی

لیست قیمت جی پی اس

هر خریدار تازه کار و حرفه ای برای خرید جی پی اس دستی در ایران دچار سردرگمی می شود، چرا که فعالان این بخش بصورت صنفی عمل نمی کنند و تفاوت قیمت ها گاها بسیار چشم گیر است.

برخی از فروشندگان برای ایجاد تشویش در بازار و خراب کردن بازار رقبا، برای کالایی که موجود ندارند، قیمتی پایین تر از حتی قیمت تمام شده ارایه می دهند و این سرگردانی خریدار را دو چندان می کند. وقتی مشتری به آنها زنگ می زند، اعلام می کنند که هفته بعد کالا موجود خواهد شد و همین امروز تمام شده است و …

برای امتحان به میهن مارکت بروید، قیمت جی پی اس ها را مشاهده کنید و تماس بگیرید! نتایج شما را شگفت زده خواهد کرد.

از سوی دیگر بسیاری از عرضه کنندگان  جی پی اس در بازار هیچ گارانتی مشخصی به خریدار ارایه نمی دهند. یا زیر فاکتور خود فقط سریال کالا را درج می کنند و می نویسند یک سال گارانتی یا اصلا هیچ نمی نویسند. البته تعداد انگشت شماری از فروشندگان نیز هم شرایط گارانتی را اعلام می کنند و هم برگه گارانتی ارایه می دهند.

فروشندگان بزرگ، از یک سو قیمت فروش به مشتری نهایی و همکار را یکی کرده اند و بدین ترتیب زنجیره های عرضه و فروش خود را از دست داده اند، از سوی دیگر، در رقابت با سایر رقبا سود را کاهش داده اند. کالا با قیمت منطقی به دست مشتری نهایی نمی رسد، وقتی سود منطقی برای فروش کالا وجود نداشته باشد، کیفیت گارانتی و خدمات پس از فروش نیز به شدت افت خواهد کرد.

بازار جی پی اس دستی از سال گذشته کوچک تر شده است و با وجود موبایل ها و ساعت های جی پی اس دار و … این بازار کوچک تر نیز خواهد شد، مگر اینکه تولید کنندگان امکاناتی خلاقانه به این دستگاه ها اضافه نمایند.

برای قیمت های به روز جی پی اس دستی و صدها کالای دیگر به لیست قیمت امروز  جی پی اس ایران وب مراجعه نمایید.

Be the first to comment

لطفا نظر بدهید