تگ های کاربردی در فروشگاه های ایران وب

تگ یا برچسب در سیستم های فروشگاهی به خریدار کمک می کنند که بداند کالا یا محصولی که قصد خرید آن را دارد، چه کاربرد هایی را دارند. معمولا سیستم های فروشگاهی از سیستم های شناخته شده ای از جمله طبقه بندی محصولات بر اساس برند یا کاربرد نیز استفاده می کنند. ولی تگ زدن یا برچسب زدن محصولات می تواند مرزهای بین طبقه بندی ها را برداشته و طبقه بندی های جدیدی ایجاد کنند.  برای مثال به چند نمونه از تگ های کاربردی در فروشگاه های ایران وب اشاره می کنیم.

ورزشهای چند گانه
#ورزشهای_چندگانه
برخی ساعت ها و تجهیزات ورزشی برای استفاده از چندین ورزش طراحی شده اند و با اصلاح ورزشهای چندگانه یا Multisport را پشتیبانی می کنند. مثلا یک ساعت که در خود آیتم شنا، اسکی، دوچرخه سواری، دو میدانی … را داشته باشد ساعت متناسب برای ورزشهای چندگانه نامیده می شود. این قابلیت نباید با ساعت ورزش های سه گانه (شنا-دوچرخه سواری – دو) اشتباه گرفته شود؛ سه گانه یک رشته ورزشی است که در دهه 1920 میلادی در فرانسه پایه گذاری شده است و اکنون در بسیاری از مناطق دنیا مسابقات آن برگزار می گردد.

کوهنوردی
#کوهنوردی
گرچه کوهنوردی با کوه پیمایی هم در واقعیت و هم لغت متفاوت می باشد، ولی ساعت ها و جی پی اس هایی که در کوهنوردی و کوه پیمایی استفاده می شوند مشترک هستند. قطب نما، فشار سنج هوا و ارتفاع سنج بارومتریک سه اسباب اصلی هستند که هر کوهنورد به آنها نیاز دارد. برخی مدل ها علاوه بر این سه ابزار اصلی، به جی پی اس یا گلوناس برای ذخیره مسیر طی شده و راهنمایی مسیر کوه پیمایی نیز مجهز هستند.

گارمین
#گارمین
این برند یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده جی پی اس است که در سال های اخیر علاوه بر تولید دستگاه جی پی اس دستی و خودرویی، تولیدات متنوع دیگری مانند ساعت های ورزشی و دوربین های ورزشی را نیز به تولیدات خود افزوده است.
گارمین شرکت اصلی از گروه شرکت‌هایی است که در سال ۱۹۸۹ توسط گری بول، مین کارو در آمریکا بنیان‌گذاری شد. این شرکت‌ها در زمینه ساخت و تولید دستگاه‌های موقعیت یاب ماهواره ای فعالیت دارند.

تناسب اندام
#تناسب_اندام
  یا Fitness اصطلاحی است در ورزش بدن‌ سازی که به معنای همخوانی اندام بدن چه نسبت به دیگر اندام و چه نسبت به قامت می‌باشد. ساعت ها و ابزارهای مرتبط به تناسب اندام با ارایه اطلاعات پایه و حیاتی، مانند ضربان قلب و کالری مصرفی به ورزشکار کمک می کنند، شدت و سرعت ورزش خود را متناسب با برنامه خود تنظیم نموده و نتیجه مطلوب در دوره زمانی کوتاهتری حاصل شود. از سویی هشدارها و منطقه های شدت ضربان قلب و شدت ورزش باعث جلوگیری از آسیب های ناشی از رعایت نکردن روند مطلوب ورزش می گردند.

چهار نمونه از برچسب ها و توضیحات آنها را در بالا آوردیم، با کلیک روی هر یک از این لینک ها، نه تنها محصولاتی که این تگ ها را در خود دارند را مشاهده نمایید، بلکه لاگ های مرتبط با آن تگ (برچسب)  را نیز بصورت لیست شده خواهید دید.

متن فوق را ایران وب بیزینس در اختیار ما قرار داده است و بدون ویرایش آن را در سایت قرار داده ایم.

Be the first to comment

لطفا نظر بدهید