جي پي اس خودرويي Nuvi 50

جي پي اس خودرويي Nuvi 50 + نقشه جی پی اس ایران

جی پی اس خودرویی گارمین Nuvi 50

nuvi 50 با دارا بودن صفحه نمايش لمسي بزرگ 5 اينچ (12/7 سانتيمتري)، رانندگي را دلپذيرتر مي سازد!

جهت يابي در هر پيچ
رابط کاربر تصويري nuvi 50 با دو انتخاب ساده به شما خوش آمد مي گويد: "?Where To" و "View Map". صفحه نمايش را براي جستجوي ساده آدرس ها و خدمات لمس کنيد تا شما را با راهنماي صوتي در هر پيچ و گفتن نام خيابان ها به مقصد هدايت کند. نمايشگر محدوديت سرعت nuvi 50 به شما حداکثر سرعت مجاز را روي بيشتر جاده هاي اصلي نشان مي دهد. با امکان موقعيت ياب اضطراري "?Where Am I" ("من کجا هستم؟") شما هميشه موقعيت خود را مي دانيد. 

قبل از اينکه دير شود، مسير حرکت خود را بدانيد
حالا ديگر نيازي به حدس زدن مسير حرکت در نزديکي  محل چرخش وجود ندارد. اين امکان در مناطق بزرگ شهري، با استفاده از راهنماي مسير حرکت با مشاهده تقاطع، شما را به مسير صحيح هدايت مي کند. در نزديک محل هاي چرخش يا خروجي ها و در تقاطع هاي ناشناخته به آساني امکان حرکت به خروجي را ميسر مي سازد. صفحه نمايش جي پي اس، علامت هاي واقعي جاده را نمايش مي دهد و تقاطع هاي مسير همراه با فلش ها که بيانگر مسير مناسب براي هدايت شدن هستند (اين امکان براي نقشه هاي اروپا و آمريکا وجود دارد).

جي پي اس خودرويي نازک با صفحه نمايش عريض و وزن سبک و بلوتوث گزينه اي مناسب براي هر مسافرت شما است.
نقشه راهياب ايران که همراه با اين دستگاه و بصورت رايگان ارايه مي گردد، گزينه اي مناسب براي علاقمندان به سفرهاي داخلي و خارجي است.

فروش جی پی اس خودرویی گارمین Nuvi 50

Be the first to comment

لطفا نظر بدهید