نمایندگی گارمین

خرده فروشی گارمین در شیکاگو

نمایندگی گارمین

گارمین آمریکا
گارمین امریکا

برخی از سایت های اینترنتی فروشنده جی پی اس و حتی چند فروشنده ای که شماره ثابت ندارند!!! ادعای داشتن نمایندگی گارمین در تهران یا سایر شهر های ایران را دارند.

این افراد یا خود دچار توهم نمایندگی گارمین در ایران شده اند و یا برای فریب مشتریان و فروش بیشتر و کسب درآمد بالاتر از بازار محدود فروش جی پی اس، ساعت ورزشی، دوربین ورزشی، ماهی یاب و … سایر محصولاتی که در بازار ایران با برند گارمین بفروش می رسد، این ادعای نادرست را در پیش گرفته اند.

شرکت گارمین، شرکت صاحب تکنولوژی آمریکایی است و به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران، با ایران روابط تجاری و کاری نداشته و حتی بیش از دو سال است که سایت اینترنتی خود را بر روی آی پی های ایران بسته است. لذا ادعای داشتن نمایندگی فروش یا تعمیرات و خدمات پس از فروش شرکت گارمین در ایران کذب محض است.
چنانچه شخص یا شرکتی چنین ادعایی داشت باید به شما مدارک لازم را ارایه دهد. داشتن نمایندگی یک شرکت ترک یا عرب که خود نماینده گارمین در کشور یا منطقه خود نیست و صرفا فروشنده تجهیزات مرتبط است، دلیلی بر داشتن نمایندگی گارمین نمی باشد.

کارخانه گارمین
کارخانه گارمین

 تمامی کالاهای عمومی این شرکت با برند گارمین ساخت تایوان هستند و سریال آنها در سایت گارمین قابل ثبت شدن هستند از این نظر شما می توانید از اصل بودن این محصولات اطمینان داشته باشید و آن را از هر فروشنده معتبری خریداری نمایید. 
گارانتی محصولات در ایران توسط شرکت های فروشنده ارایه می گردد و ارتباطی با گارانتی های شرکت گارمین ندارد.

نقشه جی پی اس ایران برای گارمین توسط شرکت راه نقشه خاورمیانه تولید شده و حدود 9 سال است که بر روی جی پی اس های گارمین در ایران خریداری و نصب می شود و شرکت گارمین مستقیما نقشه ای برای ایران تولید نکرده است.
جی پی اس مگزین خرید این نقشه ها و همچنین جی پی اس های دستی و خودرویی و کلیه محصولات گارمین را از فروشگاه گارمین شاپ توصیه می کند.

Be the first to comment

لطفا نظر بدهید