پریدن به محتوا

جی پی اس و دفاع کنندگان از حقوق بشر

Civil Rights Defenders

جی پی اس و مدافعان حقوق بشر


دست بند دفاع کنندگان از حقوق بشر،  هشدار آدم ربایی را به فیس بوک و تویتر ارسال می کند

فعالان و کسانی که به آنها کمک می کنند، اغلب در مناطق پر خطر کار می کنند که احتمال آدم ربایی (و یا بدتر از آن) خیلی زیاد است 

Civil Rights Defenders

جی پی اس و مدافعان حقوق بشر

دست بند جی پی اس مدافعان حقوق بشر
مدافعان حقوق بشر استکهلم این دست بند جی پی اس دار را به افراد خود داده است. هنگامی که این دست بند فعال شود، مختصات جغرافیایی را برای سایر افراد که می توانند به منطقه پر خطر بیایند، ارسال می کند. علاوه بر این، دستگاه بصورت خودکار پیامی را در فیس بوک و تویتر ارسال می کند، همچنین مرکز فرماندهی مدافعان حقوق بشر را آگاه می سازد.

جی پی اس و مدافعان حقوق بشر

جی پی اس و مدافعان حقوق بشر

این گروه برنامه ریزی کرده تا تقریبا 55 دستگاه را در سال جاری به افراد خود بدهد. افرادی که علاقمند هستند تا این هشدارها را دریافت کنند، می توانند روی سایت  Civil Rights Defenders ثبت نام کنند.

منبع: جی پی اس مگزین ایران

جی پی اس تام تام در ساعت Nike

جی پی اس تام تام در ساعت Nike

TomTom Series Nike SportWatch GPS


ساعت ورزشی جی پی اس دار +Nike 
موتور دویدن را روشن کنید، برای بیشتر دویدن، بیشتر بدانید

ساعت ورزشی +Nike قدرتمند شده توسط تام تام
نهایت ردیابی و مربی شخصی
ورزش داخل سالن/ورزش فضای باز (همراه با سنسور پای +Nike)

ساعت ورزشی +Nike قدرتمند شده توسط تام تام
ساعت ورزشی جی پی اس دار نایک، به شما تجربه جدیدی از دویدن می دهد. گیرنده جی پی اس ساعت با هماهنگ شدن با سنسور کفش نایک، دقیق ترین اطلاعات سرعت و مسافت را هنگام دویدن به شما می دهد. می توانید ویژگی های شخصی و هیجان انگیزی را برای زمان دویدن از جمله صداهای قابل شنیده شدن، رقابت ها، یادآوری دویدن ها و … را به آن اضافه کنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nikeplus.com مراجعه کنید.

قیمت این ساعت 169 دلار است.

منبع: جی پی اس مگزین ایران

جی پی اس خودرویی TomTom

logo tomtom

logo tomtom

احساس اوج در سفر

جی پی اس TomTom GO

جی پی اس TomTom GO


همه جی پی اس های خودرویی TomTom GO طراحی مجدد شدند تا شما روی رانندگی خود کنترل داشته باشید

همه جی پی اس های جدید TOMTOM GO

New TomTom GO PND mi

جی پی اس خودرویی TomTom


با شناخت دقیق چیزهایی که در اطراف و پیش روی شماست، می توانید هوشمندانه ترین تصمیم گیری ها را هنگام رانندگی داشته باشید

ترافیک TomTom

ترافیک آنلاین TomTom

Lifetime TomTom Traffic


با اطلاعات ترافیکی (در کلاس جهانی) رانندگی کنید. با اطلاعات همزمان دقیق و صحیح، سریعتر به مقصد خود برسید. نقاط ترافیکی TomTom، اطلاعات کامل شروع و پایان ترافیک سنگین را ارائه می کند، بنابراین شما همیشه سریعترین مسیر را می دانید.

نقشه سه بعدی

TomTom 3D Maps

نقشه سه بعدی TomTom


ساختمان ها و راهنماها را بصورت سه بعدی خیره کننده ببینید. با نقشه های سه بعدی، شما همیشه می دانید که دقیقا کجا هستید. نقشه سه بعدی روی مدل های GO 50 S/60 S و GO 500 و GO 600 در دسترس است.

زوم انگشتی

TomTom Pinch to Zoom

زوم انگشتی جی پی اس TomTom


بزرگ نمایی و کوچک نمایی برای جستجو کردن در نقشه توسط نوک انگشتان. بسادگی برای پیدا کردن مکان ها و جستجوی بیشتر در دنیای اطراف تان، روی نقشه تعاملی زوم کنید. از بزرگنمایی برای پیدا کردن یک نقطه مورد علاقه روی نقشه و از کوچک نمایی برای مشاهده مسیرهای پیش رو استفاده کنید. این امکان روی جی پی اس های خودرویی GO500 و GO600 در دسترس است.

ضربه زدن و رفتن

TomTom Tap and Go

انتخاب مقصد جی پی اس TomTom


روی نقشه ضربه بزنید و در مسیرتان قرار بگیرید. با استفاده از "ضربه زدن و رفتن" (Tap & Go) فورا مسیر مقصد خود را بدست می آورید. در وقت صرفه جویی کنید و سریعتر جابجا شوید.

اندازه های صفحه نمایش

TomTom GO Screen Size

اندازه های جی پی اس TomTomدر اندازه های 4.3 ، 5 و 6 اینچ موجود است.
اندازه ای را که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید و به راحتی قابل خوانده شدن است، را انتخاب کنید.


اتصال
ترافیک TomTom: امکان اتصال از دو روش وجود دارد

اتصال از طریق تلفن هوشمند

TomTom GO Smartphone Connected

اتصال جی پی اس TomTom به تلفن هوشمند


توسط اتصال بلوتوث تلفن هوشمند خود، اطلاعات ترافیکی TomTom را بدست آورید. جی پی اس TomTom شما آماده دریافت اطلاعات ترافیکی توسط اتصال بی سیم تلفن هوشمند شما از طریق بلوتوث است.

اتصال دائمی

TomTom GO Always Connected

جی پی اس TomTom


همیشه با ترافیک TomTom داخلی جی پی اس رانندگی کنید. اتصال دائمی، دسترسی به اطلاعات ترافیکی را همزمان با رانندگی برای شما فعال می کند. ترافیک TomTom (برنده جایزه جهانی) به شما قدرت گرفتن هوشمندانه ترین تصمیم گیری ها را هنگام رانندگی و پیدا کردن سریعتر مقصد را می دهد.

منبع: جی پی اس مگزین ایران

فروشگاه تخصصی جی پی اس ایران

ردیاب کودکان

ردیاب Qihoo 360

ردیاب


Qihoo 360 یک ساعت ردیاب جی پی اس

یک شرکت چینی ساعت ردیاب جی پی اس دارای طراحی کرده تا بعنوان وسیله ای برای کودکان مورد استفاده قرار گیرد، این محصول قرار است به زودی و با قیمت فقط 32 دلار روانه بازار گردد. وب سایت این شرکت فقط به زبان چینی در دسترس است.

Qihoo 360

ردیاب کودکان

Qihoo 360 یک ساعت ردیاب جی پی اس 32 دلاری

این شرکت 2 اپلیکیشن برای استفاده بر روی گوشی های موبایل ایفون و اندروید ارائه کرده است. در صورت استفاده این ساعت توسط کودک، شما می توانید موقعیت او را در هر زمان بر روی موبایل خود مشاهده کنید. وب سایت ساعت ردیاب Qihoo 360 
منبع: جی پی اس مگزین

HUD گارمین
نگاهی به Garmin HUD

نمایش اطلاعات جی پی اس روی شیشه جلویی اتومبیل شما!


HUD یا صفحه نمایش رو به بالا، راهنمایی های مسیریابی را قبل از رسیدن به موقعیت ها، بطور مستقیم روی شیشه جلو اتومبیل نمایش می دهد و به راننده اجازه می دهد تا بدون اینکه چشم از جاده بردارد، مهمترین اطلاعات مسیریابی را مشاهده کند. این وسیله بطور معمول فقط برای اتومبیل های فوق العاده شیک در دسترس است، اما صفحه نمایش HUD جدید گارمین به شما این امکان را می دهد تا این صفحه نمایش رو به بالا را برای هر اتومبیلی با قیمتی مناسب خریداری کنید و ویژگی هایی را ارائه می کند که از زمان ساخت HUD گارمین در هیچ کدام از لوازم یدکی های اتومبیل، تا امروز وجود نداشته است.

HUD گارمین

Garmin HUD

حرف آخر:
اگر شما بخواهید بعنوان یک راه عملی در داخل اتومبیل، از تلفن هوشمند خود بعنوان جی پی اس مسیریاب استفاده کنید، و یا برای آنهایی که علاقمند هستند تا HUD را امتحان کنند، این وسیله عالی است و شما سایر HUD های موجود با برندهای دیگر را دوست نخواهید داشت. HUD گارمین قبل از رسیدن به موقعیت ها، مسافت تا پیچ بعدی، جهت چرخش، سرعت و سرعت مجاز، زمان میانگین و اطلاعات مسیر سفر را ارائه می کند. داشتن این اطلاعات قبل از رسیدن به موقعیت ها، بطور مستقیم در خط دید و روی شیشه جلوی اتومبیل، به این معنی است که شما مجبور نیستید تا بطور مداوم چشم از جاده بردارید و به صفحه نمایش کوچک تلفن هوشمند خود نگاه کنید. HUD گارمین محصول منحصر بفردی است، بطوریکه شما سایر وسایل مشابه دیگر را دوست نخواهید داشت. اگر شما مشتاق داشتن صفحه نمایش رو به بالا برای داخل اتومبیل خود بوده اید، اما نمی خواسته اید برای داشتن آن یک ماشین لوکس 70000 دلاری بخرید، ممکن است HUD جدید گارمین، چیزی باشه که منتظرش بودید.
منبع: جی پی اس مگزین

خرید جی اس گارمین و لوازم جانبی گارمین در فروشگاه گارمین

شمارنده

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE