معرفی محصول جدید گارمین : Garmin Forerunner 110

ساعت گارمین forerunner 110
ساعت گارمین forerunner 110

بنا به گفتهDan Bartel مدیر فروش گارمین ، محصول Forerunner110 نیاز دونده گان در تمام سطوح  را به سادگی و بدون انجام اقدامات دقیق برطرف می نماید . در مدت زمان خروج از زمین ورزش ، تنها با فشردن دکمه start بلافاصله     و بدون هیچ گونه تنظیمات پیچیده می توانید ،مسیر، سرعت و زمان را مشخص نمائید.

 

از دیگرخصوصیات و ویژگی های این محصول جدید این است که، داده هایی که حداکثرتا 200ساعت درآن ذخیره شده اند می توان به کامپیوتر دانلود و از طریق کابل USB فوررانر به گارمین ارسال نمائید.کابل USB بوسیله گیره ای به مجموعه ای از نقاط تماس موجود در پشت  Forerunner110 متصل می شود (شکل بالا) . همچنین عمل شارژ شدن دستگاه توسط همین گیره صورت می گیرد. از طریق اتصال فورانر به گارمین مقادیر استاندارد زمان ،مسافت، سرعت،ارتفاع و ضربان قلب مشخص شده واین اطلاعات از طریق نمودارها ، تصاویر، گزارشها و نمایشهای مختلفی ازنقشه  شامل خیابان ،عکس ، توپوگرافی و نقشه های ارتفاع  با کیفیت مناسب و مانند درخواست  متداول  Google Earth  نمایش داده می شود.

شرکت بین المللی گارمین،در واقع یک واحد گارمین با مسئولیت محدود می باشد.(NASDAQ:GRMN) ،راهنمای جهانی در ناوبری ماهواره ای ، به تازگی ساعت های ورزشی Forerunner110 را به بازار عرضه کرد که این محصول راه حل هایی را ارائه می دهد که برای دوندگان و  افرادی که ورزشهای ساده مانند پیاده روی انجام می دهند و نیازمند دانستن زمان واقعی تمرینات خود می باشند (میزان مسافت و سرعت) مناسب وقابل استفاده می باشد. این محصول همچنین جهت نمایش درغرفه های نمایشگاه های کشورهای برگزارکننده مسابقات جهانی ماراتن،پاریس،لندن و بوستون ، معرفی شد.

با توجه به درخواستهای بی شماردوندگان در نمایشگاه ها و فروشگاه ها جهت مشاهده ساعت های مدل گارمین مجهز به GPS وآگاهی آنها از استفاده آسانتراز این محصول ،Forerunner110 دستگاهی است با سطح دسترسی ایده آل که جهت ردیابی آسان و پیشبرد اهداف ورزشی وآموزشی بکار میرود و علاوه بر نمایش زمان و مسافت، سرعت را نیز به یکی از دو روش زیر نشان می دهد : میانگین متوسط برمیزان 1دور دویدن درمایل  یا بیش از مدت زمان دویدن. همچنان که Forerunner110 داده های مربوط به میزان ضربان قلب در زمان انجام تمرینات و ویژگی های ضربان قلب  را بر اساس محاسبات کالری نمایش می دهد ، دوندگانی که از مانیتورهای گارمین نمایش دهنده میزان ضربان قلب (بصورت برخی بسته های نرم افزاری و یا بصورت جداگانه) استفاده می نمایند ، می توانند شدت کار خود را در مدت زمان انجام تمرینات ثبت نمایند همچنین کاربران از طریق منوساده می تواننداطلاعات مربوط به دویدن ، تغییر خودکارمحیط ،  تنظیم زنگ ساعت و یاویرایش مشخصات کاربر را بررسی نمایند.

محصول جدید  گارمین  در سه  ترکیب بندی  شیک موجود  می باشد  : سیاه و سفید/ خاکستری، زغالی/ قرمز و خاکستری/ صورتی .  همچنین در همه حالت ها در هنگام دویدن ، در اداره و یا خارج از شهر زیبا و شیک بنظر می رسد . با توجه به قابلیت پایداری و دوام داشتن اطلاعات آموزشی GPS در مدت زمان حداکثر 8ساعت و ذخیره اطلاات حداکثربه مدت 3 هفته  ،  Forerunner110  بعنوان  یک  ساعت معمولی ، روزانه حتی درمرخصی های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران می توانند از طریق شارژ کردن باتری وبطور همزمان ارسال  داده ها  به گارمین بوسیله کابل USB که همچنین جهت آپلود سریع نرم افزار رایگان به روز رسانی از سایت www.Garmin.com مورد استفاده قرار می گیرد ، در وقت خود صرفه جویی نمایند.

بدلیل قابلیت Forerunner110جهت ذخیره و نمایش اطلاعات تا 200 ساعت،دونده گان می توانندنتایج خود را حتی اگر موفق به اتصال به گارمین نشده اند، مشاهده نمایند. اما تنها با یک بار اتصال گارمین به سایت (http://connect.garmin.com)،کاربران به سرعت و به راحتی می توانندبه ثبت تمرینات خود، پیگیری نتایج ،تعیین اهداف و تسهیم تمرینات با دوستان و فامیل پرداخته و در انجمن های اینترنتی که بیش از 20 میلیون عضو فعال در سرتاسرجهان دارد، شرکت نمایند.

Forerunner110آخرین محصول پیشرفته وموفقیت آمیز گارمین می باشد که با صرف مدت زمان 20 سال جهت توسعه فن آوری و نوآوری جهت بهبود زندگی کاربران اقدام بعمل آورده است.برای اطلاعات بیشتردرمورد قابلیت ها، قیمت و چگونگی دسترسی به محصول جدید و همچنین دیگر محصولات و خدمات گارمین به سایتهای www.garmin.com ، www.garmin.blogs.com و http://twitter.com/jakesjournal و همچنین جهت مشاهده فیلم های آموزشی ویژه محصول جدید گارمین، Forerunner 110، و دیگر محصولات گارمین می توانید به سایت www.garmin.com/learningcenter مراجعه فرمائید.

 

 

 منبع مورداستفاده:               http://www.gpslodge.com/archives/031940.php?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+GPSLodgecom+%28GPS+Lodge%29&utm_content=Google+Reade          

Be the first to comment

لطفا نظر بدهید