Oregon 550 به بازار می آید

Oregon 550
جی پی اس گارمین oregon 550

Oregon 550تصویری کامل : Oregon 550 گارمین با دوربین داخلی با جی چی اس صفحه لمسی، هدیه ای است برای همه فصل ها و همه مقاصد ( انتشار 7 می 2009 )
شرکت بین المللی گارمین، واحدی از شرکت گارمین، رهبر جهانی در ناوبری ماهواره ای، امروز خبر داد کهOregon 550  و Oregon 550t  ( جی پی اس های صفحه لمسی )، با دوربین 3.2 مگاپیکسلی که میتوانند تصاویر با مختصات جغرافیایی را ذخیره نمایند و یک قطب نمای 3محوره در سری های معروف صفحه لمسی-دستی به بازار عرضه میشود.
Oregon 550 یک GPS ضد آب با ظاهری مناسب برای استفاده کاربر، با خصوصیات فنی فراوان، یک راه حل ایده آل برای مشتریانی است که دنبال یک جی پی اس چند منظوره میگردند.
” از آنجا که همه دنبال راهی میگردند که کارهای بیشتری را با ابزارهای کمتری انجام دهند، Oregon 550 و Oregon 550t میتوانند به عنوان GPS ای برای همه فعالیت ها، در هر آب و هوا، هر نوع عارضه زمینی و در هر زمان از سال، محسوب گردد.” به نقل از دن بارتل نایب رئیس فروش جهانی گارمین. ” آنقدر ساده طراحی شده که مبتدیان به راحتی به آن مسلط میشوند. Oregon شما را در ماجراها راهنمایی میکند و در آخر همه چیز را ذخیره کنید و به خانه ببرید.”

به نقل از وبلاگ گارمین

Be the first to comment

لطفا نظر بدهید